niedziela, 23 października 2011

Najnowsza książka Paulo Coelho - Alef

W tym tygodniu miałam to szczęście, że wzbogaciłam się o najnowszą książkę Paulo Coelho - Alef, która ukazała się w Empiku dokładnie 18 października, czyli we wtorek. Ja jako wierna fanka tego pisarza kupiłam ją już w środę z samego rana, ale dopiero w weekend znalazłam czas na czytanie. Poniżej wklejam wam fachową recenzję z wydawnictwa, a sama obiecuję napisać wam kilka cytatów już w najbliższym czasie.

" Buntuję się. Decyduję. Zmieniam. Odnajduję siebie. Idę. Działam. Budzę się. Doświadczam. Podnoszę się. Marzę. Zwyciężam. Odkrywam. Wymagam. Myślę. Wierzę. Krzepnę. Rozwijam się. Pytam. Jestem. Niektóre książki są do czytania.
Alef napędza do życia."

Duchowa odyseja.
Głęboko rozczarowany dzisiejszą rzeczywistością, targany wewnętrznymi konfliktami, tracący wiarę w siebie i w otaczający go świat, Paulo podejmuje bardzo osobistą podróż w czasie i przestrzeni. Przemierzając świat, wraca do swoich wcieleń, ponieważ, jak powiada, 'szlak mojej wędrówki da się wyczytać z oczu innych, a jeśli chcę się odnaleźć, muszę się posłużyć tą mapą'. Po drodze poznaje różnych ludzi, z którymi kontakt zbliża go do celu, ale kluczem do ostatecznego przebudzenia, a zarazem odkupienia jest ponowne spotkanie z kobietą, którą kochał i którą podle zdradził ponad 500 lat wcześniej... Kolejna magiczna, pełna tajemnic podróż w towarzystwie Paula Coelho, który jak zwykle nas nie zawodzi. Margaret Flanagan, Booklist.
 http://www.empik.com/alef-coelho-paulo,p1044893722,ksiazka-p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz