sobota, 26 czerwca 2010

Sesja fotograficzna z wyprzedaży w Manufakturze

Dodane 2010-06-26 18.30 , komentarzy 1 Kategorie: Wiadomości , Foto Miejsce: Łódź, Śródmieście, Tagi: manufaktura, manu, wyprzedaże, obniżka, saldi, przeceny, fotograf, sesja fotograficzna, atelier, konkurs fotograficzny, konkurs, moda, ubrania, ciuchy, zakupy,
"Ubierz się za stówkę" to tytuł weekendowych wyprzedaży w centrum handlowym Manufaktura, którym towarzyszy ciekawy konkurs fotograficzny.
Sesja fotograficzna z wyprzedaży w Manuf...
Autor: Izabela Roksana Franc
Podczas trwającego właśnie weekendu łódzka Manufaktura zamieniła się w prawdziwe centrum wyprzedaży. Wszystko za sprawą obniżek cenowych w znakomitej większości zlokalizowanych tam butików i sklepów. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających jest również konkurs fotograficzny.

Fotograficzne atelier

W centralnej części pasażu handlowego, czyli rotundzie na trzy dni stanęło specjalnie przygotowane studio fotograficzne. To właśnie w jego oprawie łodzianki biorące udział w weekendowych wyprzedażach mogą śmiało pozować do zdjęć profesjonalnego fotografa sesyjnego, który przez wiele godzin dziennie pracuje na miejscu zachwalając wdzięk otaczających go kobiet. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy pojawić się w przygotowanym atelier w ubraniach kupionych na wyprzedaży. Co ważne, należy mieć na sobie co najmniej dwie rzeczy (dodatki nie będą uwzględniane) kupione na wyprzedaży w Manufakturze o łącznej wartości nie przekraczającej 100 zł. Przed przystąpieniem do zdjęć konieczne jest również okazanie wszystkich paragonów.Poczuć się jak modelka

Wśród kobiet odwiedzających plenerowe studio fotograficzne dominują przede wszystkim młode łodzianki. Najczęściej dziewczęta biorące udział w sesjach fotograficznych przychodzą na zakupy parami lub całymi grupami, licząc na spore wsparcie duchowe przyjaciółek i jak same podkreślają przede wszystkim chodzi im o dobrą zabawę we własnym towarzystwie. - Na zakupy przyjechałam skuszona dużymi promocjami. W tych dniach ceny faktycznie okazały się dużo niższe, więc po wydaniu wszystkich pieniędzy postanowiłam zaszaleć i zgłosić się do zdjęć we wcześniej zakupionych ciuchach - mówi Basia Kamińska, łódzka licealista - Poza tym od zawsze marzyłam o tym, żeby chociaż przez moment poczuć się jak prawdziwa modelka. Muszę przyznać, że w błysku fleszy profesjonalnego fotografa jest to możliwe i dzięki temu czuje się jeszcze szczęśliwsza - przyznaje uśmiechnięta.
 Źródło: http://www.mmlodz.pl/356653/2010/6/26/sesja-fotograficzna-z-wyprzedazy-w-manufakturze?category=news

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz