środa, 29 lutego 2012

Fashion Week Poland - mój artykuł na HaloLodz.plDokładnie 25 lutego w Warszawie magazyn HIRO FREE po raz kolejny wręczył statuetki SUPERHIRO, tym razem za rok 2011. Wśród nominowanych mocno zaznaczyła swoja obecność Łódź, co udowadnia że jest miastem przemysłów kreatywnych. Biorąc pod uwagę miejsce działalności i pochodzenia, Łódź była miastem poza Warszawą z najliczniejszą reprezentacja nominowanych. A co najważniejsze głosami czytelników magazynu HIRO free oraz internautów statuetkę otrzymało łódzkie FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND jako wydarzenie 2011 roku.

Łodzianie docenieni
Festiwal ma na swoim koncie już inne nagrody. Do tej pory został wyróżnony jako DOSKONAŁOŚĆ MODY Twój Styl 2010, Nocne Marki 2010, ELLE STYLE AWARD S 2009, Złoty Format 2011. - Jest nam niezmiernie miło ponieważ to nagroda przyznana przez szerokie grono, które brało udział w głosowaniu. Nasza praca została doceniona, a wyróżnienie uświadcza nas w przekonaniu że impreza odbierana jest jako jedna z ważniejszych realizowanych w naszym kraju - powiedział Jacek Kłak, szef projektu.

Lokalne akcenty
Warto dodać, że oprócz zwycięskiego festiwalu w całym konkursie pojawiło się również więcej typowo łódzkich akcentów takich jak np. klubo-kawiarnia Owoce i Warzywa (nominacja - SUPERHIRO TU LUBI), lokalna projektantka Monika Ptaszek (nominacja - SUPERHIRO MODA), impreza Łódź Design (nominacja - SUPERHIRO WYDARZENIE), Fashion Week Poland (nominacja - SUPERHIRO WYDARZENIE).

Wiosenna edycja
Najbliższa edycja imprezy odbędzie się w dniach 18-22 kwietnia 2012 r., na terenie ŁSSE, przy ul. Tymienieckiego 22/24. FashionPhilosophy Fashion Week Poland organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi. Głównym patronem medialnym jest ELLE, a sponsor główny wiosennej edycji to marka Orsay.

Cały artykuł pod linkiem: http://www.halolodz.pl/wiadomosci/ciekawostki/artykul,8653,fashion-week-poland-wydarzeniem-roku-2011.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz