piątek, 21 października 2011

Piątkowy artykuł w serwisie HaloLodz.pl - Wieczorne Ciuch Party [foto]


Zaglądaliście już dzisiaj na HaloLodz.pl? Do dzieła! Na pierwszej stronie znajdziecie mój kolejny artykuł o swapie!

O tym, że do swapowej wymiany damskich ubrań dobre jest praktycznie każde miejsce miały okazję przekonać się uczestniczki środowego Ciuch Party zorganizowanego w Metro Clubie zlokalizowanym przy ulicy Jaracza 19 w Łodzi.

Charytatywność przede wszystkim

Nie była to jednak zupełnie zwykła wymiana, bo tym razem przyświecał jej bardzo szczytny cel. Podczas spotkania odbyła się bowiem wielka zbiórka karmy i prezentów dla podopiecznych lokalnej Fundacji Izy Milińskiej "Kocia Mama". Organizacja oprócz zbiórki przygotowała również kiermasz kocich gadżetów, z których dochód ma zostać przeznaczony na walkę z bezdomnością łódzkich kotów. - Akcje podobnego rodzaju staramy się przeprowadzać dość cyklicznie, bo mamy całkiem sporo do zrobienia, a nasi podopieczni są w ciągłej potrzebie. Jednak pierwszy raz mamy okazję uczestniczyć w tak ciekawym spotkaniu jakim jest kobieca wymiana ubrań - mówi Izabela Milińska, prezes i założycielka fundacji. - Jest nam bardzo miło, że spotkałyśmy się z tak miłym przyjęciem ze strony łodzianek. Kolejny raz okazuje się bowiem, że w ciekawy sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym, a uczestniczki spotkania oprócz miłych pogawędek przy swoich ubraniach mogą zrobić jeszcze coś dobrego dla małych zwierząt potrzebujących wielkiej pomocy.

Bezgotówkowa wymiana ubrań i dodatków

Podczas całego spotkania można było zauważyć dość dużą różnorodność przyniesionych przedmiotów. Uczestniczki zabrały ze swoich szaf wiele ciepłych swetrów i bluzek, czyli rzeczy najpotrzebniejsze w tym chłodnym okresie. Wiele z nich zdecydowało się nawet na przymierzenie tego, co początkowo wpadło im w oko. - Wciąż staramy się urozmaicać naszym gościom tego typu imprezy. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną przymierzalnię z wielkim lustrem i zaprosiliśmy do współpracy zaprzyjaźnioną organizację pomocy dla zwierząt - opowiada Irena Mielczarek, z Metro Club – Obecnie jesteśmy w trakcie rozwoju i chcemy poszerzyć naszą imprezę o jeszcze inne, równie ciekawe niespodzianki skierowane do łodzianek w różnym wieku.

Stałe uczestniczki cyklicznych spotkań

Jedną z podstawowych zalet Ciuch Party okazała się jego cykliczność. Wiele osób otwarcie przyznało się do tego, że lubi przychodzić do klubu ze względu na możliwość spotkania się z kobietami o podobnych zainteresowaniach. - Jestem bardzo aktywną osobą, więc w ciągu tygodnia mam dość mało czasu na własne przyjemności, ale zawsze kiedy słyszę o tej imprezie, staram się wygospodarować chwilkę na środowe spotkanie - opowiada Monika Kurnatowska, łodzianka. - Byłam obecna już na poprzednich spotkaniach w wakacje i to pozwoliło mi nawiązać kilka interesujących znajomości z innymi łodziankami, które tak jak ja lubią przyjść i powymieniać się zawartością własnej garderoby.
http://www.halolodz.pl/wiadomosci/rozrywka/artykul,7292,wieczorne-ciuch-party-foto.html?gallery_page=3#gallery

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz